_DSC1980-Editjpg
Istnieje kilka powodów, dla których warto wykonać profesjonalną sesję zdjęciową centrum handlowego. Poza tak oczywistymi jak promocja i reklama czy aktualizacja strony internetowej bądź materiałów zamieszczanych w social mediach, tego typu sesja pozwala wyróżnić się wśród konkurencji. Estetyczne i atrakcyjne wizualnie materiały wpływają na wizerunek obiektu, a co za tym idzie, pozwalają klientom na dokonanie wyboru i skorzystanie z oferty danego centrum handlowego zamiast innej alternatywy.
Zdjęcia naszego centrum handlowego znajdziecie na Facebooku. Jeśli jesteście zainteresowani szczegółami, zajrzyjcie do materiałów zamieszczonych w poniższym linku.

https://impatientstudio.pl/kompleksowa-sesja-fotograficzna-centrum-handlowego-stacja-sierpc/

DJI_0082-Edit do artykuujpg
fot. CH Stacja Sierpc

Jeśli spędzacie wakacyjny czas niedaleko Sierpca, zachęcamy do odwiedzenia miasta. W tym artykule znajdziecie kilka bardzo mocnych argumentów za tym, aby nie rezygnować choćby z jednodniowej wycieczki do tej stale rozwijającej się miejscowości położonej na północno-zachodnim Mazowszu.  

Największą popularnością wśród turystów cieszy się Skansen – Muzeum Wsi Mazowieckiej, w którym na terenie u zbiegu rzek Sierpienicy i Skrwy zgromadzono zabytki kultury ludowej. Można tu zobaczyć zagrody mieszkalne, stary kościół, szkołę, wiatrak, kuźnię, poczuć sielski klimat dawnej wsi. Co roku organizowane są imprezy tematyczne związane z rytmem natury, więc już niedługo w Skansenie odbędą się żniwa.

Kolejnym punktem wartym odwiedzenia jest Ratusz - zabytkowy, klasycystyczny budynek, wzniesiony w 1841 roku przy Starym Rynku (obecnie placu Kardynała Wyszyńskiego). Nieopodal znajduje się Kościół farny św. Wita, Modesta i Krescencji w Sierpcu – rzymskokatolicki gotycko-barokowy kościół, zlokalizowany pomiędzy ulicami Farną, Biskupa Floriana i Benedyktyńską. Przy pięknej słonecznej pogodzie lub podczas zachodu słońca warto na chwilę zatrzymać się na ulicy Benedyktyńskiej i zrobić zdjęcie na tle drewnianych domów z przełomu XIX i XX wieku. Stąd już tylko kilka kroków do zabytkowego Kościoła filialnego pw. Świętego Ducha, który pierwotnie pełnił funkcję szpitalną. Stojąc przed tym kościołem skierujmy wzrok ku wzniesieniu, a zobaczymy Sanktuarium – Klasztor Sióstr Benedyktynek, miejsce kultu maryjnego z ponad 500-letnią tradycją i ciekawą, niekiedy trudną historią. Co roku 15 sierpnia odbywa się tutaj odpust. Kolejnymi zabytkami, które można zobaczyć są: Kościół pod wezwaniem św. Stanisława Kostki, zbudowany w stylu neogotyckim, cerkiew - obecnie siedziba Sądu oraz dwa cmentarze. Jeden – katolicki, usytuowany przy drodze Warszawa – Toruń, na którym najstarsze zachowane nagrobki pochodzą z I połowy XIX wieku. Drugi – tzw. kirkut znajdujący się przy wjeździe do miasta od strony Warszawy, w pobliżu rzeki. To miejsce ważne dla historii sierpeckich Żydów, którzy przed wojną stanowili ok. 30 % ludności miasta. Warto również zwrócić uwagę na tzw. Jatki, które wybudowano w 1830 roku z czerwonej cegły dla rzeźników i piekarzy, aby mogli handlować swoimi towarami.

Obecnie starówka miejska tzw. „Dołek” przechodzi kolejny etap rewitalizacji.

Tymczasem we wtorki i czwartki (dni targowe) można przyjechać na sierpecki rynek po sezonowe owoce i warzywa. Przejść się na lody, zjeść obiad w jednej z sierpeckich restauracji, spróbować lokalnego piwa i sera. W weekendy miejscowe kino zaprasza na seanse filmowe.

Lato w Sierpcu to również VI Kasztelański Festiwal Smaków 11-13 sierpnia 2023 r. Jeśli więc spędzacie wakacje w pobliżu, wpadnijcie choćby na jeden dzień do Sierpca!

Dowiedz się więcej na „Sierpc - Miasto ze smakiem

Maskotki na Dzie Dziecka 2023jpg
W czwartek, 1. czerwca 2023, świętowaliśmy w CH Stacja Sierpc Dzień Dziecka. W tym roku na najmłodszych, którzy odwiedzili nas tego dnia z rodzicami czekał mały upominek - słoń w koszulce z logo naszego centrum. Maskotki cieszyły się dużym powodzeniem wśród dzieci, tym bardziej, że jeśli ktoś w ubiegłym roku miał okazję odebrać od nas misia, w tym roku do kolekcji mógł otrzymać słonia "na szczęście". Mamy nadzieję, że pluszak w prezencie sprawił wszystkim wiele radości!

Serdecznie zapraszamy do udziału w urodzinowym konkursie na profilu Facebook Stacji Sierpc!
Ułóż rymowankę z użyciem naszej nazwy, zamieść ją pod postem konkursowym na FB, zbieraj polubienia i wygraj nagrody! :) Trzech uczestników z największą liczbą polubień otrzyma zestaw gadżetów: puzzle, kubek, brelok oraz kalendarz! Baw się z nami z okazji Pierwszych urodzin CH Stacja Sierpc!
Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu
Link do profilu na Facebooku

9BD37EA6-125C-4D85-8218-1A370C041FA0PNG