Maskotki na Dzie Dziecka 2023jpg
W czwartek, 1. czerwca 2023, świętowaliśmy w CH Stacja Sierpc Dzień Dziecka. W tym roku na najmłodszych, którzy odwiedzili nas tego dnia z rodzicami czekał mały upominek - słoń w koszulce z logo naszego centrum. Maskotki cieszyły się dużym powodzeniem wśród dzieci, tym bardziej, że jeśli ktoś w ubiegłym roku miał okazję odebrać od nas misia, w tym roku do kolekcji mógł otrzymać słonia "na szczęście". Mamy nadzieję, że pluszak w prezencie sprawił wszystkim wiele radości!

Serdecznie zapraszamy do udziału w urodzinowym konkursie na profilu Facebook Stacji Sierpc!
Ułóż rymowankę z użyciem naszej nazwy, zamieść ją pod postem konkursowym na FB, zbieraj polubienia i wygraj nagrody! :) Trzech uczestników z największą liczbą polubień otrzyma zestaw gadżetów: puzzle, kubek, brelok oraz kalendarz! Baw się z nami z okazji Pierwszych urodzin CH Stacja Sierpc!
Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu
Link do profilu na Facebooku

9BD37EA6-125C-4D85-8218-1A370C041FA0PNG

the-tomb-of-1318299__340jpg

Przekazujemy ważne informacje opublikowane przez Burmistrza Miasta Sierpca p. Jarosława Perzyńskiego dotyczące bezpieczeństwa i organizacji ruchu w okolicy sierpeckich cmentarzy w nadchodzących dniach: 

"Zbliża się 1 listopada. Wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Sierpcu oraz Strażą Miejską w Sierpcu, zwracamy się do mieszkańców Sierpca z apelem o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonach cmentarzy w okresie poprzedzającym, jak i w czasie samego Święta Wszystkich Świętych tak, abyśmy wszyscy mogli spokojnie i w sposób bezpieczny odwiedzić groby naszych zmarłych.
Apelujemy o wzajemną pomoc, życzliwość i wyrozumiałość, również dla tych, którzy będą czuwać nad naszym bezpieczeństwem.

Miejsca dostępne do parkowania zorganizowane przez Straż Miejską:
- w rejonie Cmentarza Komunalnego (w sumie około 230 pojazdów)
- od strony rzeki Sierpienicy, wjazd od ul. Wojska Polskiego (około 80 pojazdów).
Parkingi Centrum Handlowego "Stacja Sierpc" przy ul. Kościuszki dostępne są zgodnie z zasadami obowiązującymi w tym miejscu (w sumie około 230 pojazdów).
Zmiana organizacji ruchu w dniu 1 listopada na ul. Wojska Polskiego:
- od ul. Kościuszki do mostu ruch jednokierunkowy - tylko w kierunku miasta,
- od Placu Chopina do mostu , ruch dwukierunkowy z możliwością wjazdu na parkingi nad rzeką /na tym odcinku ul.W.Polskiego prosimy nie parkować pojazdów/.
Komunikacja Miejska
W dnia 29-31 października kursy o godz. 10:00, 12:00, 14:00.
W dniu 1 listopada w godzinach od 9:30 do 15:30. Busy będą się poruszały w systemie ciągłym (co ok. 30 min). By maksymalnie zwiększyć częstotliwość przejazdów, ostatnim przystankiem będzie parking przy Klasztorze.
W celu usprawnienia ruchu pojazdów prosimy o korzystanie z drogi alternatywnej przez miejscowość Mieszczk oraz skrzyżowania o ruchu okrężnym na ul.Kościuszki."
312573899_3287410081506518_50941993075788412_njpg


Turniej Szachowy z okazji Swieta Niepodleg_osci 1jpg
Z przyjemnością informujemy, że z okazji Święta Niepodległości CH Stacja Sierpc we współpracy z lokalnymi propagatorami sportu - TKKF "Kubuś" oraz LZS, korzystając z uprzejmości SML-W w Sierpcu orgaznizuje turniej szachowy w dniu 6 listopada 2022. 
Serdecznie zapraszamy dziewczęta i chłopców ze szkół podstawowych oraz kobiety i mężczyzn, którzy mogą wystartować w kategorii open. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody!
Liczymy na Pańswta udział. Życzymy wielu sportowych emocji :)